- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 8 листопада 2013 р.

Росія перетворюється на найнебезпечнішу державу світу, якою де-факто керує ФСБ


З того часу, як колишній працівник КДБ отримав владу, надзвичайно зріс розмір та вплив російської спецслужби, а статус її агентів можна порівняти із становищем придворних дворян.


Про це , пише журналіст Ґерхард Ґнаук у своїй статті на сайті Die Welt.

«Росія сьогодні – це держава таємної поліції», - пише Ґнаук. До такого висновку дійшли російські журналісти Андрєй Солдатов та Іріна Бородан у своїх публікаціях та книзі «Нове дворянство», де пишуть про те, як Кремль використовує ФСБ для контролю Росії. Ґнаук підтримує їхню думку, оскільки «це ескіз розвитку країни протягом двох десятиліть з часу падіння старого режиму».

Про владну роль спецслужб у Росії іноді говорять відкрито.

«Це не кремлівська астрологія: розвідка, її політичні замовники, законодавча влада, критики, медіа – всі іноді щось говорять з цього приводу», - пише Die Welt.

Все це почалося, коли Владімір Путін, який довго до того очолював ФСБ, став російським президентом. З того часу владні повноваження мпецслужбт надзвичайне зросли.

«Включивши інші підрозділи, кількість штатних працівників ФСБ збільшилася із 80 тис. до 350 тис. осіб, тому тепер на душу населення їх більше, ніж в часи диктатури. Крім того, вони зараз також можуть працювати закордоном», - пише видання.

На думку критичних спостерігачів за розвитком цієї ситуації в Росії, - колишнього економічного радника Путіна Андрєя Ілларіонова та польського експерта із російської політики Анджея Новака, в жодній державі світу розвідка не є настільки могутньою, як у Росії.

«Тим не менш, у той час як раніше КДБ було чітко підпорядковане партії, сьогодні не вистачає цієї вищої інстанції», - пише видання.

А професор історії з університету Кракова Анджей Новак вважає, що «на сьогодні Росія є найнебезпечнішою країною в світі, оскільки це єдина держава, яка управляється де-факто спецслужбами».


Немає коментарів:

Дописати коментар