- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 22 березня 2016 р.

Повний перелік перейменувань вулиць Дніпропетровська по районах


Внесено дані згідно розпорядження міського голови №71-р від 19.02.2016 р
Весь масив даних з перейменувань доступний для скачування і вільного використання в форматі JSON за цим посиланням.
Проводяться роботи по накопиченню і висвітленню інформації про осіб, на честь кого перейменовано.

Доступно додаток для Android:









Амур-Нижньодніпровський (Амур-Нижньодніпровський)

вулиця
Баглія
Брацлавська
вулиця
Варейкіса
Джузеппе Гарібальді
вулиця
Воровського
Дмитра Багалія
проспект
Воронцова
Мануйлівський
проспект
ім. газети ‘Правда’
Слобожанський
вулиця
Галана
Празької весни
вулиця
Галковського
Сарматська
вулиця
Гайдара
Дмитра Марковича
вулиця
Героїв Громадянської війни
Марії Лисиченко
вулиця
Годовикова
Братиславська
вулиця
Гудкова
Яна Гуса
вулиця
Енгельса
Афанасьєва-Чужбинського
вулиця
Желваківського
Полонської-Василенко
вулиця
Замполіта Бєляєва
Бєляєва
вулиця
Захаренка
Глухівська
вулиця
Іскри
Піскова
вулиця
Кіровоградська
Інгульска
провулок
Кіровоградський
Інгульский
вулиця
Клочка
Данила Заболотного
вулиця
Комінтерну
Яхнеківська
вулиця
Котовського
Івана Труби
вулиця
Кочкіна
Євгена Вирового
вулиця
Краснопресненська
Степана Величка
тупик
Краснопресненський
Самійлівський
вулиця
Кузнецова
Опанаса Ковпака
вулиця
Лебедя
Опанаса Сторубля
вулиця
Леоніда Брежнєва
Братства тарасівців
вулиця
Лепсе
Миколи Кузьменка
вулиця
Логаша
Івана Пулюя
провулок
Логаша
Івана Пулюя
вулиця
Людміли Мокієвської
Крушельницької
вулиця
Малишева
Василя Тютюнника
провулок
Малишева
Тютюнника
тупик
Малишева
Тютюнника
вулиця
Манкевича
Галі Мазуренко
вулиця
Менжинського
Миколи Сумцова
вулиця
Набережна Чудновського
Набережна Старосамарська
вулиця
Орджонікідзе
Петра Бикова
вулиця
Пархоменка
Григорія Граб’янки
вулиця
Піонерська
Олени Пчілки


провулок
Пролетарської перемоги
Каразінський
вулиця
Пролетарської перемоги
Василя Каразіна
вулиця
Радгоспна
Нестора Махна
вулиця
Сафонова
Новгород-Сіверська
провулок
Сиворонова
Веселковий
вулиця
Пролетарської перемоги
Каразінський
вулиця
Стаханівців
Івана Сокульского
провулок
Цюрюпинський
Весняних коновалій
вулиця
Чапаєва
Олександра Потебні
вулиця
Червоноармійська
Просвітянська
вулиця
Червоного казацтва
Терещінківська
вулиця
Червонопартизанська
Василя Макуха


Шевченківський (Бабушкінський)

вулиця
40 років комсомолу
Антіна Синявського
провулок
40 років комсомолу
Синявського
вулиця
Артема
Січових стрільців
вулиця
Благоєва
Сергія Подолинського
вулиця
Володарського
Олександра Кониського
вулиця
Гопнер
Магдебурзького права
провулок
Дибенка
Привабливий
вулиця
Дибенка
Василя Кука
вулиця
Димитрова
Михайла Драгоманова
проспект
Ілліча
Пилипа Орлика
вулиця
Карла Лібкнехта
Михайла Грушевського
вулиця
Комсомольська
Старокозацька
вулиця
Копилова
Бориса Познанського
провулок
Копилова
Бориса Познанського
вулиця
Корнійчука
Бориса Мозолевського
провулок
Лалаянца
Скляренка
вулиця
Лалаянца
Семена Скляренка
вулиця
Мануїдьского
Михайла Максимовича
вулиця
Миронова
Європейська
вулиця
Московська
Володимира Мономаха
набережна
ім. В.І. Леніна
Січеславська набережна
вулиця
Пеліна
Катерини Мессарош
вулиця
Перекопської Перемоги
Олександри Риндовської
вулиця
Петра Моїсеєнка
Василя Курбаса
вулиця
Плеханова
Князя Володимира Великого
вулиця
Подвойського
Осипа Бодянського
вулиця
Сєрова
Андрія Фабра


вулиця
Тельмана
Ігоря Сікорського
вулиця
Ткаченка
Вадима Сідура
провулок
Цкахая
Улюблений
вулиця
Цхакая
Василя Біднова
площа
Червона
Троїцька
вулиця
Червона
Троїцька
вулиця
Чередниченка
Михайла Вербицького
провулок
Чередниченка
Вербицького
вулиця
Чкалова
Святослава Хороброго
вулиця
Шпіндяка
Симона Петлюри
вулиця
Юних ленінцев
Козака Мамая
вулиця
Якіра
Івана Сулими
провулок
Якіра
Сулимівський

Соборний (Жовтневий)

вулиця
Арсеничева
Олександра Рейнгарда
вулиця
Боженка
Хортицька
вулиця
Бонч-Бруєвича
Дмитра Байди-Вишневецького
вулиця
Ворошилова
Сергія Єфремова
вулиця
Генерала Грушевого
Гетьмана Петра Дорошенка
вулиця
Дзержинського
Володимира Вернадського
вулиця
Дмитра Донського
Дмитра Донцова
парк
Жовтневий
Івана Старова
вулиця
Жуковського
Василя Жуковського
вулиця
Клари Цеткін
Володимира Моссаковського
провулок
Колгоспний
Лоцманів Казанців
вулиця
Куйбишева
Володимира Винниченка
парк
М.О.Щолокова
Юрія Переможця
вулиця
Мироненка
Олени Ган
вулиця
МОПРа
Григорія Омельченка
вулиця
ім. В.І. Леніна
Січеславська Набережна
вулиця
Радянський
Феодосія Макаревського
вулиця
Рози Люксембург
Марії Заньковецької
провулок
Урицького
Євгена Коновальця
узвіз
Урицького
Струківський
вулиця
Фурманова
Героїв Крут
провулок
Фурманова
Героїв Крут
вулиця
Фучіка
Івана Акінфієва
вулиця
Червоноповстанська балка
Довга балка


Індустріальній (Індустріальній)

вулиця
Бєлінського
Ізмаїла Срезневського
проспект
ім. Газети Правда
Слобожанський
житловий масив
Клочко
Калиновський
вулиця
Комісара Крилова
Олександра Оцупа
вулиця
Косіора
Петра Калнишевського
вулиця
Радгоспна
Василя Сухомлинського
вулиця
Радянської Армії
Волонтерська
вулиця
Червонопартизанська
Василя Макуха

Центральний (Кіровський)

вулиця
55 років ВЛКСМ
Пластівська
площа
80-річчя Дніпропетровській
Козаціка

області

вулиця
Благоєва
Сергія Подолинського
вулиця
Войцеховіча
Миколи Руденка
вулиця
Горького
Княгині Ольги
вулиця
Димитрова
Михайла Драгоманова
вулиця
Ілліча
Пилипа Орлика
вулиця
Комсомольська
Старокозаціка
вулиця
Краснозаводська
Академіка Белелюбського
вулиця
Ленінградська
Князя Ярослава Мудрого
площа
Миколи Островського
Старомостова
вулиця
Мініна
Менахем-Мендл Шнеєрсона
вулиця
набережна ім. В.І. Леніна
Січеславська Набережна
площа
Петровського
Вокзальна
вулиця
Плеханова
Князя Володимира Великого
вулиця
Свердлова
Володимира Антоновича
вулиця
Сергія Лазо
Кулишівська
вулиця
Сєрова
Андрія Фабра
вулиця
Тельмана
Ігоря Сікорського
вулиця
Фрунзе
Василя Чапленка
вулиця
Червонофлотська
Петра Григоренка
вулиця
Чичеріна
Надії Алексєєнко
вулиця
Чкалова
Святослава Хороброго
вулиця
Шпіндяка
Симона Петлюри
вулиця
Щербицького
Олени Блавацької
вулиця
Щорса
Костомарівська


Чечелівський (Красногвардійський)

вулиця
Бабушкіна
Романа Шухевича
вулиця
Балка колгоспна
Балка мальовнича
вулиця
Більшовицький
Хортицька
вулиця
Братів Міллер
Леоніда Жебуньова
вулиця
Булигіна
Івана Езау
провулок
Ілліча
Орлика
провулок
Калініна
Січовий
узвіз
Калініна
Ярмарковий
вулиця
Калінінградська
Трофима Романченка
вулиця
Краснозаводська
Академіка Белелюбського
вулиця
Красночечелівська
Олександра Чернікова
вулиця
Крошки
Михайла Комарова
вулиця
Меренкова
Павла Полуботка
провулок
Піонерський
Скаутський
вулиця
Профінтерну
Володимира Хреннікова
вулиця
П’ятирічки
Шляхівська
вулиця
Свердлова
Володимира Антоновича
вулиця
Соціалістична
Павла Чубинського
вулиця
Чичеріна
Надії Алексєєнко

Новокодацький (Ленінський)

вулиця
80-річчя Дніпропетровщини
Олександра Красносельского
вулиця
ХІХ партз’їзду
Івана Гонти
вулиця
Аверіна
Курінна
вулиця
Аврори
Трифона Гладченка
вулиця
Бібікова
Павла Бута
вулиця
Блюхера
Романа Мстиславовича
вулиця
Большунова
Данила Сахненка
провулок
Братів Трофімових
Діївський
вулиця
Братів Трофімових
Велика Діївська
вулиця
Будьонного
Данила Галицького
вулиця
Валявки
Данила Апостола
вулиця
Власенка
Гулака-Артемовського
вулиця
Боженка
Хортицька
провулок
Войцеховський
Швидкісний
вулиця
Боженка
Хортицька
вулиця
Губанова
Лубеньска
площа
Дзержинського
Новокодацька
провулок
Дзержинського (Таромське)
Зоряний


вулиця
Дибенка
Хотинська
провулок
Єрмака
Кленовий
вулиця
Жовтенят
Фортечна
вулиця
Замарайкіна
Корсунська
вулиця
Івана Сусаніна
Майстрів
провулок
Івана Сусаніна
Майстрів
вулиця
Карпуші
Єлагінська
вулиця
Кірінаківська
Деревлянська
вулиця
Івана Сусаніна
Майстрів
провулок
Кірова (Таромське)
Мальвова
вулиця
Кірова
Старий шлях
вулиця
Коллонтай
Ганни Барвінок
вулиця
Комісарівська
Гайдамацька
провулок
Комісарівський
Гайдамацький
вулиця
Комітетська
Василя Капніста
вулиця
Комсомольська (Таромське)
Айдарівська
житловий масив
Комунар
Покровський
вулиця
Комунарівська
Юрія Кондратюка
вулиця
Косарева
Сіверянська
вулиця
Котовського (Таромське)
Тернівська
провулок
Красіна
Косівський
вулиця
Красіна
Криштофа Косинського
вулиця
Карпуші
Єлагінська
вулиця
Круаської
Баллінська
вулиця
Курочкіна
Семена Бардадима
вулиця
Леніногорська
Миколи Хвильового
вулиця
Лукашенка
Андрія Штогаренка
вулиця
Луначарського
Василя Стуса
провулок
Людмили Сталь
Шодуарівська
вулиця
Матлахова
Кості Гордієнка
вулиця
Митрофана Андреєва
Петра Сокальского
вулиця
Модестова
Миколи Садовського
вулиця
Новодзержинська
Козирева

(Таромське)

вулиця
Ногинська
Володимира Івасюка
провулок
Ногінський
Яворовий
вулиця
Островського (Таромське)
Миколи Зерова
провулок
Островського (Таромське)
Миколи Зерова
вулиця
Павла Корчагіна
Миколи Куліша
проспект
Петровського
Івана Мазепи
вулиця
Піонерська (Таромське)
Бортницька


провулок
Піонерський (Таромська)
Марти Головіної
вулиця
Повстання
Мужності
вулиця
Покровського
Покровська
провулок
Покровського
Покровський
вулиця
Радянська (Таромське)
Славна
вулиця
Революційна
Полковника Горленка
вулиця
РуднєваІвана
Вишенського
вулиця
Свердлова (Таромське)
Казкова
вулиця
Сериківська
Тиверська
провулок
Сериківський
Тиверський
вулиця
Сировця
Якова Острянина
вулиця
Сільрадська
Лірницька
вулиця
Суханова
Станіслава Оріховського
вулиця
Тельмана (Таромське)
Ріжкова
провулок
Фрунзе (Таромське)
Заборинська
вулиця
Фурманова
Олени Теліги
вулиця
Чапаєва (Таромське)
Болбочана
вулиця
Червоноармійська
Футбольна

(Таромське)

провулок
Червоноармійський
Червонокалиновий
вулиця
Шелгунова
Максима Дія
вулиця
Щаденка
Марії Грінченко
вулиця
Яшина
Володимира Самодриги

Самарський (Самарський)

вулиця
60-річчя Жовтня
Енергетиків
вулиця
ХХV партз’їзду
Князя Констатина Острозького
провулок
Бабушкіна
В’язовий
вулиця
Булата
Люблянська
вулиця
ГаланаІвана
Поддубного
вулиця
Дундича
Хорватська
вулиця
Жовтнева
Марії Приймаченко
вулиця
Кантемирівська
Євгена Маланюка
вулиця
Комісара Крилова
Олександра Оцупа
вулиця
Крейсера Аврора
Олександра Галича
вулиця
Кузнецова
Тетяти Пати
вулиця
Лафарга
Генерала Радієвського
вулиця
Маршала Жукова
Героїв Дніпра
провулок
Маршала Жукова
Героїчний
вулиця
Петровського
Андрія Сахарова
вулиця
Піонерська
Омеляновича-Павленка


провулок
Піонерський
Михайла Дідевича
вулиця
Таманська
Василя Симоненка
вулиця
Тевосяна
Роксолани
провулок
Фабріціуса
Івана Купала
вулиця
Фабріціуса
Ярославни
провулок
Червонопролетарський
Порічковий

Немає коментарів:

Дописати коментар