- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 19 липня 2016 р.

Приватна медицина, освіта, наука та багато чого іншого. Дані по Дніпру та області (скріншоти)

   Продовжуємо знайомити читачів із реєстраційними даними багатьох державних і комунальних закладів та установ, які зареєстровані як приватна власність.
   Кожен читач може провести власне «розслідування» і з’ясувати для себе форму власності тієї чи іншої установи через пошукову систему сайту  «B2BToday.com.ua» .

   Проект «B2BToday.com.ua» являє собою глобальну інформаційну систему здебільшого українських компаній і підприємств. В рамках проекту зібрана інформація по більш ніж півтора мільйонам українським юридичним особам, представлена на порталі в вигляді зручних рубрикаторів.      
   Давайте з’ясуємо форму власності деяких установ Дніпра і області...

   Більш детально на сайті: «B2BToday.com.ua», а також в матеріалі ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗАДЗЕРКАЛЛЯ


Матеріали по темі:

Приватні силовики і фіскали Дніпра та області (скріншоти)


Приватні комунальні установи Дніпра


ПРИВАТНІ СУДИ ДНІПРА (скріншоти)Отже, приватна медицина, освіта, наука та багато чого іншого міста Дніпро та області (скріншоти):МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань


Вичерпна інформація про ринки та підприємства: B2Btoday.com.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар