- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 28 лютого 2016 р.

РПС, Віче на Майдані і переляк злодійської влади


Сьогодні на Майдані Незалежності в Києві пройшло народне Віче, про яке "помийні" провладні ЗМІ побоялися написати, або ж писали відверту брехню в стилі російського "ШвайнГеббельсТV".


От, наприклад, "парашний" Експрес-онлайн, відригуючі побрехеньку безсоромних повій з Укрінформу, видав такиий запис без фото:
"На недільне "віче", яке організували "Революційні праві сили" зібралося близько 20 людей - переважно похилого віку..."
Чому в записі експрес-брехунів немає фото пояснювати, мабуть, не треба. Можемо пофантазувати. Можливо таке лайно продажне пір'ячко (української?) журналістики пише для справжніх "членів" уряду геноциду, щоб їм добре спалося, а їх дітки спокійно могли б курити наркоту і з легкістю програвати по 100 тисяч доларів у підпільних казіно? А може це пишуть для самого Главнійшого, тобто, для його Високошоколадності - Петра Олексійовича, щоб він з переляку знов не запив на пару днів?
Як би там не було, на Віче сьогодні зібрались справжні патріоти України, які закликали представників громад від усієї України зібратись через тиждень в Києві на Майдані щоб оголосити недовіру злочинній владі, а може й для того, щоб допомогти ворожій владі піти геть по-хорошому, а може й по-плохому...
Представник Майдану Вінниці повідомив, що у Вінниці сьогодні теж проходив мітинг протесту проти злочинів проросійської влади. Також багатолюдні марші протесту проти "внутрішніх окупантів", свавілля єврейського олігархату і реваншу проросійських сил проходили в Одесі, Рівному і Львові. По інформації лідерів РПС на наступну неділю представники більшості регіонів України направлять своїх бійців в столицю на допомогу справжнім патріотам України.
До речі, офіційний сайт Революційних Правих Сил, який пару днів тому був заблокований російськими хакерами, відновлено.Матеріали по темі:

Активна частина українського суспільства готова жорстко відреагувати на кримінальний виклик влади

Кривавий ранок - менти і тітушня розгромили Майдан

«Тітушки» у балаклавах вчинили бійку на Майдані Незалежності (відео)

Резолюція Народного Віче від 21 лютого 2016 року (документ)

Майдан Незалежності 20 лютого 2016 року (фото)


Озвучені вимоги Революційного штабу РПС (відео нічного брифінгу)

ЩИТ і МЕЧ

Лилия Сулейманова

Выставляю фото, чтобы видели - еще не успели запустить на Вече алкашей и прочих уродов. Стоят нормальные люди. Все было нормально, кроме одного выступающего, который умудрился прийти еще в военной форме совкового образца... По периметру было много МВДшников, СБУшников, "топтунов".... но все равно видела и титушек и каких-то непонятных тварей, странного вида. Делаю вывод - все СБУшники и МВДшники стояли против нас, а не против титушек. Ну, все как всегда....Немає коментарів:

Дописати коментар