- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 22 лютого 2016 р.

«Тітушки» у балаклавах вчинили бійку на Майдані Незалежності (відео)


У Києві на Майдані сталася бійка за участю демонстрантів і «тітушок» у балаклавах, співробітники правоохоронних органів затримали кількох осіб.

Повідомляється, що бійка сталася біля торгового центру "Глобус", звідки організовано вийшли люди спортивної статури в балаклавах і напали на мирних демонстрантів. На ситуацію відреагувала поліція та затримала 4 осіб. За словами затриманих «тітушок», вони хотіли, щоб мирні демонстранти залишили Майдан.

Немає коментарів:

Дописати коментар