- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середу, 4 листопада 2015 р.

Вибори-2015: ККД українських партій на місцевих виборах

«Слово і Діло» вирішило проаналізувати, який відсоток висунутих партіями депутатів потрапили до місцевих рад. Інформація станом на 10 годину 4 листопада.
Так, у лідерах за коефіцієнтом корисної дії, а якщо точніше – за відсотком депутатів, що були обрані, є партія «Наш край». Усього цією політичною силою було висунуто 13 тисяч 507 кандидатів, з них обрано до місцевих рад 3 тисячі 146 депутатів, що становить 23,29%. Найближчим переслідувачем «Нашого краю» є «Аграрна партія України». З 9 тисяч 973 кандидатів 2 тисячі 104 депутати було обрано (21,1%).

Далі за рівнем ККД йде партія «Батьківщина». Її відсоток становить 16, що у кількості складає 4 тисячі 151 депутат з 25 тисяч 932 висунутих кандидатів. Недалеко від «Батьківщини» пішла й «Народна партія». Хоча ця політична сила й висунула усього 1 тисячу 945 кандидатів, вона може похвалитися гарним відсотком – 14,55, що становить 283 депутата. Першу п'ятірку закриває пропрезидентська партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність». З 27 тисяч 877 кандидатів до місцевих рад потрапили 3 тисячі 821 депутатів (13,71%).


Немає коментарів:

Дописати коментар