- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 14 вересня 2015 р.

Дві фракції сьогодні озвучили вимоги до команди Порошенка-Яценюка

Батьківщина вимагає: відставки корумпованого і недієздатного Уряду; притягнення до кримінальної відповідальності винних у встановленні завищених тарифів; невідкладного (завтра) звіту парламентської комісії з перевірки тарифів з наступним зменшенням тарифів для населення; припинення зовнішнього диктату в парламенті з боку Банкової та Грушевського. Якщо цього не буде, то Батьківщина із коаліції не вийде, але надалі не голосуватиме за жодні закони, крім соціальних.

Самопоміч вимагає: негайних кадрових змін в усьому силовому блоці - ГПУ, МВС, Міноборони і Генштабі; ліквідації податкової міліції; прозорого визначення тарифів; припинення зовнішнього тиску на Раду з боку Банкової та Грушевського; недопущення практики швидкого проламування через парламент законів, спираючись на голоси екс-регіоналів. Якщо цього не буде, то Самопоміч не бачить сенсу бути в такій коаліції.
Думаю, що заявлені вимоги, до речі, загалом слушні, командою Порошенка-Яценюка буде визнано неприйнятними. Мені важко припустити, що Порошенко-Яценюк ці вимоги виконають. Так само важко припустити, що дві фракції свої вимоги знімуть і слухняно голосуватимуть за все підряд.
Що далі? Варіант перший - коаліція продовжує формальне існування у ліниво-скандальному режимі, але по факту частіше діє "ширка" - команда Порошенка-Яценюка голосує спільно з екс-регіоналами.
Варіант другий - після зриву кількох важливих голосувань факт недієздатності коаліції та та утвореного нею Уряду стає очевидним для всіх (у країні й за межами), і тоді дострокові парламентські вибори стають невідворотними.
В умовах економічної кризи і війни обидва варіанти матимуть негативні наслідки для країни. Другий варант принаймні чесний.


Немає коментарів:

Дописати коментар