- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 7 листопада 2016 р.

#спасибомэруФилатову: флешмоб манії величі недомера (фото)

«Вы можете в нем сомневаться, критиковать и осуждать его, он может вам не нравиться, вы с ним можете быть не согласны, но будьте уверены - он уже сделал Днепр лучше!

Давайте скажем спасибо нашему мэру Филатову.
Репост с #спасибомэруФилатову и парой добрых слов приветствуется!» - зауважують у своєму зверненні організатори флешмобу манії величі мера-нездари в соціальній мережі Фейсбук.
Коли рапортувати немає про що - 
Спасибо за сонце, спасибо за дождь,

Спасибо за день, спасибо за ночь... (експромт)

Немає коментарів:

Опублікувати коментар