- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 15 березня 2016 р.

Філатовському комунальнику розтрощили офіс (фото)

Невідомі пограбували і розтрощили підприємство, засновником якого є комунальник з команди мера Дніпропетровська Бориса Філатова

Про це написав у "Фейсбуці" керівник Комунального підприємства "Управління з організації контролю благоустрою об'єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності" Дніпропетровської міської ради, передає Depo.Дніпро.


"Ось так виглядає зараз підприємство, засновником якого я є. Привіти передавати почали вже давно, ось і перша ластівка. Ну нічого, прорвемося. Таке тільки загартовує", - пише він.


Відомо, що Руслан Мороз був призначений керівником КП у лютому 2016 року. Він є учасником боротьби з незаконною торгівлею на вулицях Дніпропетровська. Раніше Мороз був бізнесменом, учасником територіальної оборони Дніпропетровщини, активно займався волонтерською діяльністю.

Нагадаємо, що у лютому 2016 року правоохоронці і комунальники почали боротьбу з незаконною торгівлею у Дніпропетровську.

Немає коментарів:

Дописати коментар