- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 21 червня 2015 р.

КАТУВАННЯ ТА КОРУПЦІЯ НА ПЕРЕДОВІЙ

Сьогодні до редакції «Січеслав інфо» (svf2011@ukr.net) звернулись волонтери ГО "Волонтерський центр допомоги військовим і цивільним "Вільна Доля", які б’ють на сполох у зв’язку із тим, що наразі на бійців 43-го батальйону територіальної оборони  чиниться неабиякий тиск.


В телефонній розмові бійці 43-го батальйону територіальної оборони Міністерства оборони України повідомили нам, що після затримки і утримання ними останнього «гумконвою» Ріната Ахметова з Дніпропетровська, на блокпосту траси на Горлівку, їх підрозділ було передислоковано до Артемівська. На зазначеному блокпосту бійців 43 батальйону замінили бійцями 16-го окремого мотопіхотного батальйону, які під керуванням майора Громадянського сприяли безперешкодному проїзду колони в окуповану зону, а також поставили пропускну систему «на потік». Тепер будь-яка проїжджаюча автівка, заплатив 50 гривень, безперешкодно минає даний блокпост. Тепер, що везуть, куди везуть – нікого не цікавить.
Більше того, як зазначають бійці, на зауваження стосовно явної корупції на блокпосту, майор Громадянський реагує рукоприкладством, застосовуючи грубу фізичну силу до підлеглих. Нещодавно ним було жорстоко побито двох бійців. Одного, при цивільних свідках, він бив рукояткою пістолета по голові та примушував стати перед ним на коліна, стріляючи з пістолета у повітря.
Публікуємо свідчення, надані нам військовими 43 батальйону територіальної оборони (перепрошуємо за якість викладених фото):


Вдячні за поширення. Далі буде… 

Немає коментарів:

Дописати коментар