Єдина Політична Організація Нації. Робоча назва
Українська Партія (УПа)
(проект, на основі Країнського Звичаєвого
Права, народних
гасел революції 1917 р. та програми ОУН-УПА 50 р.)
гасел революції 1917 р. та програми ОУН-УПА 50 р.)
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ НАЦІОНАЛЬНОГО
ЛАДУ
І Система влади.
1.Вся влада Радам. Передача всієї повноти влади на рівні сіл, міст і районів РАДАМ. Ради працюють на постійній професійній основі, формують виконавчі адміністративні органи і приймають всі важливі рішення.
2. Територіальне самоврядування. Територіальні громади вирішують всі важливі питання на громадських зборах, обирають та контролюють владу.
3. Контроль влади на всіх рівнях – від депутата Селищної Ради до президента через простий і невідворотний механізм відкликання і притягнення до кримінальної відповідальності.
4. Виборність всієї влади та вищих посадових осіб на рівні района включно з начальником міліції, суддями, головним лікарем і т. д.
5. Обовязкова змінюваність влади та держ. чиновників на всіх рівнях. З влади - в народ.
6. Дебюрократизація і скорочення державного апарата, ліквідація особливого статусу держслужбовців.
ІІ Правова система.
1.Верховенство Права над законом.
2.Приведення всієї правової системи у відповідність до Звичаєвого Права, за яким Право – правовий принцип є вищим закона. Право і закони дає нація, відповідно звичаєвого механізму. Функція влади - виконувати волю нації.
3 Передача виключного права приймати і змінювати Конституцію Конституційним Зборам. Ліквідація Конституційного Суду.
4. Всі важливі питання вирішуються після суспільного відкритого обговорення і приймаються на референдумі.
ІІІ Економічна система
1. Відтворення національного сектора економіки. Будівництво та відродження підприємств, в тому числі сільськогосподарських.
2. Заводи – робочим. Націоналізація всіх великих підприємств, зовнішньої торгівлі та внутрішньої великої торгівлі, всіх стратегічних і надприбуткових сфер економіки. Надання трудовому колективу права і обов’язку брати участь в управлінні підприємством і нести відповідальність за успішність підприємства.
3. Землю – селянам. Націоналізація всієї розпайованої землі і повернення її в державний фонд. Земля сільськогосподарського призначення має надаватися лише тим приватним особам що на ній працюють, довічно з правом передачі в спадок. Куплятися і продаватися може лише земля під приватним житлом та виділена (в малих розмірах) для різних приватних потреб і дрібного бізнесу.
4. Право селянам самим вирішувати форму своєї економічної діяльності – індивідуальну, кооперативну чи колективну.
5. Осуспільнення капіталу. Націоналізація банківсько-фінансової ситсеми. Підпорядкування Національного Банку Уряду України.
6. Ліквідація олігархії як паразитарного класу і заборона на рівні Конституції формуванню і виникненню такого класу.
7. Державна, масштабна і реальна допомога малому і середньому підприємництву. Надання пільгових кредитів, надання безкоштовно землі, спрощена система реєстрації, низькі податки.
ІV Обороноздатність.
1. Створення військово промислового комплексу для повного забезпечення Збройних Сил України власним озброєнням.
2. Створення сильної професійної Армії.
3. Відродження козацтва як народної армії, як системи національної самооборони на основі
територіальних військових частин, що формуються на добровільній основі з національно-свідомих громадян. Заборона всіх інших, козачєскіх, казачєчкіх та подібних напіввійськових формувань.
V Міжетнічні відносини і національна політика.
1.Забезпечення всіх прав українського народа як головного націо-державотворчого етносу.
2.Наведення порядку в міжетніих стосунках. Поновлення графи національність в усіх документах. Забезпечення всіх етнічних груп їх правами. Забезпечення всіх громадян незалежно від їх етнічного походження рівними правами і можливостями.
3.Визнання російського етносу, як другого націо-державотворчого етносу, що разом з українським народом творить українську політичну націю і державу. Надання російській мові особливого статусу.
4. Заборона запису в неіснуючі народи і етноси та кримінальна відповідальність за їх творення.
5. Закриття кордонів для емігрантів – чужинців. Вихід з Конвенції ООН про біженців. Розірвання угоди з ЄС про реадмісію.
6. Створення умов для повернення в Україну українців і осіб, що мають українське етнічне походження.
VІ Суспільна мораль і культура
1.Держава забороняє все, що суперечить національній моралі і культурі і проводить політику неухильного дотримання традиційних, звичаєвих відносин. Пошана до старших, пошана до жінки і матері, захист дітей.
2. Заборона сексуальних збочень і кримінальна відповідальність за їх пропаганду.
3. Визнання і захист державою лише традиційного шлюбу на добровільній основі між чоловіком і жінкою і традиційної сімї – чоловік дружина і їх діти.
4. Держава захищає українську мову і проводить політику її розвитку та поширення в інформаційному просторі, в Україні і Світі.
VІІ Соціальна політика.
1.Безкоштовна середня і вища перша освіта. (Друга і третя вища освіта платні).
2. Доступна і ефективна система охорони здоровя на основі страхування. Всі громадяни сплачують невеликі страхові внески, а в разі хвороби держава покриває всі витрати на лікування.
3. Проста і справедлива солідарно-накопичувальна пенсійна система. Всі громадяни з 55 р. отримують єдину державну мінімальну пенсію (яка повинна становити прожитковий мінімум, з урахуванням всіх витрат). Додаткову пенсію кожен громадянин отримує відповідно накопиченої ним суми в спеціальному пенсійному фонді.
4. Різні льготні пенсії та спец. пенсії відміняються. Всі громадяни ідуть на пенсію в 55 р. за умови наявності трудового стажу 25 р. чи достатньої суми накопиченої в пенсійному фонді.
5. Забезпечення державою житлом кожного громадянина і кожної сімї. За рахунок державної програми будівництва дешевого і доступного житла. За рахунок програми надання безпроцентних кредитів для придбання чи будівництва житла. За рахунок отримання житла на виплату.
6. Забезпечення всіх громадян роботою і заробітною платою, що забезпечує гідний для людини рівень життя.
7. Виплати на дитину, дітей.
8. Відміна для всіх громадян різних льгот і дармовщин та пособій по безробіттю. Функція влади і держави – забезпечення всіх роботою, а не утримання паразитів.
VІІІ. Зовнішня політика
1.Самостійна зовнішня політика. Відмова від вступу в НАТО та інтеграції як з Євросоюзом так і з Росією. Розірвання Угоди з ЄС про асоціацію.
2. Проведення в Світі політики створення єдиної системи міжнаціональних економічних відносин і захисту від зовнішньої агресії.
3. Проведення політики інтеграції з дружніми нам націями на принципах стародавньої Скупи Країнської.
26. 03. 2014 р.
Немає коментарів:
Дописати коментар