- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 26 вересня 2013 р.

Продам Україну за безцінь!


Україна таємно продала Китаю 5% території й веде переговори про ще 15%.

 Просто ось так - взяли і купили 5% країни. Інформацію про це, зокрема, розмістив сайт qz.com. Ось що про це пише Лев Вершинін, - повідомляє  uainfo.org:


 "Після появи перших реакцій українська сторона почала поспішно виляти, але китайці заднього ходу не дають. Саме три мільйони гектарів, - близько 11,583 квадратних миль, - тобто, приблизно 5 % території України або 9% всіх орних земель країни (у Дніпропетровській області). Під рис і свинарські господарства, де буде трудитися ввезена з Китаю робоча сила. За 18355213585 юанів (3 мільярди доларів).

 Деталі договору зберігаються у глибокій таємниці. Правда, в китайській пресі прослизнула коротка інформація про те, що земля все-таки не продана, а передана в оренду виробничо-господарським частинам НВАК на 99 років із правом будь-якої з сторін при бажанні розірвати договір, але не раніше закінчення перших 50 років, або отриманні Україною ще трьох мільярдів доларів (за наступні 49 років ), якщо договір не буде розірваний.

 Крім того, наскільки я зрозумів з гугл-перекладу з ієрогліфів, орендовані території отримають статус екстериторіальності, а крім згаданої угоди, Пекін проявляє зацікавленість в оренді на тих же умовах ще від 9 до 17 мільйонів гектарів, переговори про що вже йдуть .

 Отже, 5% вже куплено, причому окремо відзначимо екстериторіальність земель. Екстериторіальність - це статус об'єктів, вилучених під дії місцевого законодавства і які підпадають (частково або в повному обсязі ) під дію законодавства держави, громадянство якої вони мають. Це означає, що 5 % України ВЖЕ Україні не належать. І Китай збирається купити ще 15% території України - переговори вже йдуть.

 На цьому з Україною все, панове, її продали. Втім, на місці росіян я не тішився б особливо:
 31 травня 2010 Китайська влада орендували в Росії 400 тис. га прикордонної землі на сільськогосподарські потреби. Не виключено, що на цій ділянці китайці будуть вирощувати картоплю. Земля розташована на прикордонній ділянці: протяжність кордонів Хейлунцзян з Єврейським автономним округом і Хабаровським краєм досягає 3 тис. км. Вся ділянка піде під сільськогосподарські потреби. Адміністрація обласного міста Муданцзян вже розпоряджається 146,6 тис. га орної землі в Росії. «Володіння» цього міста в Росії в порівнянні з минулим роком зросли на 42%, вказує «Сіньхуа». Адміністрація Муданцзян виступає ще і оператором 16 зернопереробних підприємств на Далекому Сході.

 Хоча нам не вперше. Досвід продажу Аляски за плечима, як не як.

http://volianarodu.org.ua/uk/Garyacha-tema/Ukrajina-tayemno-prodala-Kytaiu-5-terytoriji-y-vede-peregovory-pro-sche-15-ZMi

Немає коментарів:

Дописати коментар