- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 24 липня 2013 р.

КОРУПЦІЯ: фірму чоловіка свободівки Ірини Сех визнали банкрутом, мільйонні борги – списали

Мале приватне підприємство “Топаз” визнали банкрутом та відкрили ліквідаційну процедуру. Про це йдеться у постанові Львівського апеляційного господарського суду від 27 березня 2013 року, яка залишила в силі попередню постанову у цій справі. Власником підприємства є Андрій Сех, чоловік Ірини Сех, яка є народним депутатом від ВО “Свобода”.
У постанові Господарського суду, яка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, вказано, що приватний підприємець та МПП “Топаз” уклали договори поставки. “Топаз” розрахувався простим векселем номінальною вартістю 29,7 тис. грн зі строком платежу – за пред’явленням. 6 грудня 2012 року приватний нотаріус пред’явив вимогу про оплату векселя, однак грошей не заплатили.
Суд зазначає, що МПП “Топаз” фактично припинило свою діяльність, адже не знаходиться за юридичною адресою, керівництво відсутнє. Натомість ДПІ у Бродівському районі виступило проти, зазначивши, що відсутні документи, які б підтверджували відсутність боржника за вказаною адресою. Також працівники податкової міліції “провели заходи щодо розшуку керівних осіб МПП “Топаз”. Однак суд зазначив, що це клопотання безпідставне, оскільки наявні документи, які засвідчують факт відсутності фірми за юридичною адресою.
Податківці подали апеляцію на постанову Господарського суду. На їх думку, визнання боржника банкрутом за спрощеною процедурою унеможливить проведення перевірки та встановлення обсягу податкових зобов’язань по сплаті податків та зборів. Однак суд залишив постанову без змін, а апеляцію — без розгляду. Ліквідатором призначили арбітражного керуючого Віталія Зубачика.
МПП “Топаз” зареєстровано у 1994 році. Основний вид діяльності — гуртова торгівля деревиною. “Статутник” підприємства дорівнює нулю.
Нагадаємо, 3 травня 2012 р. Львівський окружний адміністративний суд за позовом податкової інспекції постановив “Стягнути з МПП «Топаз» до  Державного бюджету України податковий борг в сумі дев’ятсот тридцять тисяч триста шість гривень. Майже мільйон гривень до дердбюджету та інші борги звісно ніхто не повернув. Спритні ділки-псевдонаціоналісти вирішили, що дешевше через суд визнати свою фірму банкрутом і таким чином списати всі боргові зобов’язання.
Станом на липень 2013 р. на сайті Інформаційно-ресурсного центру вказано, що діяльність МПП “Топаз” (код ЄДРПОУ 22338024) “припинено”.

Немає коментарів:

Дописати коментар