- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 11 квітня 2017 р.

Про відповідальність за енергетичний геноцид Українського народу

Середньовіччя означилося енергетичними поборами за збудований над хатою димар чи запалену в темряві свічку. Відтоді енергетичні технології змінилася, але, на жаль, не змінилася сутність енергетичних олігархів. Вони вигадують все нові способи поборів із енергетично залежних від них промислових та побутових споживачів.

Так газопостачальні організації зібралися з 1 квітня вчергове підвищити плату за газ, встановивши ще так звану абонплату. (Докладніше читайте “З 1 квітня в Україні вводять абонплату за підключення до газу: хто і скільки сплачуватиме”) Це при тому, що користувачі газу вже й без цього заплатили «грубі гроші» за дозвіл та проект на підключення газопостачання, а також самі труби та газові прилади. Проте, енергогазовим монстрам і цього виявилося замало. Найстрашніше для простих людей те, що  кінця краю цим підвищенням не видно. Це наче наркоманія – підсаджені на «газову голку» змушені все більше, і більше платити за продукт, без якого вони не можуть прожити. Але це ж ми з вами – здорові й повноцінні люди, проти яких газопостачальні монополісти влаштували справжній енергетичний геноцид. Вже шириться інформація, що приклад газовиків збираються  наслідувати електропостачальні енергомонополісти.  І куди ж тоді бідному енергозалежному споживачеві подітися?
Якщо не в петлю, то перейти на автономне живлення з відновних джерел енергії. Перший варіант дешевший і швидший, але безперспективний.  Натомість перехід на вітряки чи сонячні батареї (докладніше про це читайте у публікації «Сонце і вітер як автономні опалювальні системи») наразі для більшості вітчизняних енергоспоживачів потребує чимало часу й матеріальних витрат.  Звісно, вони компенсуються, але у більш чи менш віддаленому майбутньому. Так от, щоб було чим компенсувати цей перехід на новітні енерготехнології, і взагалі провчити усіх цих нинішніх поки що енергомонополістів варто нагадати чим оберталися аналогічні дії авторам попередніх збиткувань з нашого народу. Наприклад – виплати грошових компенсацій остарбайтерам.
Відтак, рекомендую  Генеральній прокуратурі України, обласним та районним прокуратурам, а також Антимонопольному комітету України, політичним партіям і громадським організаціям і просто небайдужим людям – збирати й систематизувати інформацію про майно та прибутки нинішнього правління та акціонерів НАК «Нафтогаз України», а також їхніх «доньок» –місцевих газопостачальників – всіляких обласних-районних «газів».  Це потрібно для того, аби потім було в кого спитати в матеріальному плані за нинішній енергетичний геноцид Українського народу.
Також раджу людям збирати й зберігати платіжки за газ (принагідно за інші комунальні послуги), щоб потім їх використати за доказ для призначення відшкодування, як це свого часу зробили фінансові нащадки фашистської Німеччини, виплачуючи остарбайтерські компенсації за примусові роботи в часи Другої Світової. Наразі ми стали «енергетичними остарбайтерами» на своїй землі, виплачуючи непомірну данину дедалі зажерливішим енергоолігархам. Всі , хто зараз наживаються на енергетичному геноциді Українського народу, повинні розуміти, що рано чи пізно настане час розплати за свої діяння. І швидше всього це станеться незабаром. Коли до влади прийдуть політичні сили, сповнені бажання й рішучості покласти край енергетичним збиткуванням монополістів над нашим людом. Майбутнє за політичними силами, які найрішучіше візьмуться за визволення з енергетичних пут всієї України в цілому та кожного підприємства, кожної оселі окремо!



Немає коментарів:

Дописати коментар