- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Насильно милим не будеш

Я отримую багато повідомлень про те, що на підприємствах Коломойського людей, лякаючи звільненням з роботи, примушують проголосувати за «УКРОП» та Піддубну. Під час голосування працівник має сфотографувати бюлетень з галочкою в потрібній клітинці і показати на роботі начальнику. Особливо це стосується «Укртатнафти» та споріднених з нею підприємств. Інакше, кажуть, звільнять з роботи. Або ще говорять, що перевірятимуть за номерами бюлетенів, хто як голосував, і зроблять висновки.

Друзі, як фаховий юрист я відповідально заявляю, що це все грубі порушення Закону про вибори. Ніхто не може примушувати вас голосувати проти вашої волі. Це суворо карається законом. Якщо вас примушує керівник – це кримінальне правопорушення. Він може сісти за грати на строк від 3 до 7 років. За порушення таємниці голосування, це коли ви будете фотографувати у кабінці бюлетень, а вас впіймає за руку спостерігач і передасть міліції – тюремний строк до 3 років. Якщо з вами ведуть такі розмови на роботі – повідомляйте правоохоронців про злочин і голосуйте по совісті.
Балачки про те, що перевірять за номерами бюлетенів, хто як голосував – чиста брехня. Номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці, проставляється на контрольному талоні, який відривається. На самому виборчому бюлетені ніяких номерів немає і ідентифікувати, яка саме особа заповнила бюлетень, є неможливим. Начальники вам брешуть!
До того ж, на кожній дільниці в день виборів будуть наші спостерігачі. Вони уважно слідкуватимуть, чи не фотографують бюлетені у кабінках, чи не виносять їх з дільниці для організації «каруселей» і чи не роблять інших неподобних речей. Якщо будь-які порушення будуть помічені – негайно вживатимуться відповідні заходи. Вибори мають пройти чесно!


Немає коментарів:

Дописати коментар