- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Организаторы Евромайдана предали Украину - Нина Матвиенко

Знаменитая украинская певица, Герой Украины Нина Матвиенко публично, заявила, что организаторы Евромайдана предали народ Украины.

Знаменитая украинская певица, Герой Украины Нина Матвиенко публично, в эфире "112 Украина", заявила, что организаторы Евромайдана предали народ Украины. 
"Это их было предательство. Они предали свой народ, своих людей. Меня не поднять туда уже никогда. Никогда моя голова туда не повернется. Я всю эту ложь сердцем чувствую. Если уже пахнет кровью от Донецка и до сюда, то это страшные вещи. Пахнет кровью, не любовью. И на этот запах летят стервятники. Впервые в жизни народ потерял веру, никто не вернет ему надежду", - заявила Нина Матвиенко.
Она также поделилась мнением о том, что творится в экономике страны. 
"Люди впервые в жизни разочаровались во всем. Нас уничтожают налогами, поднятием цен. На газ, на все. Откуда человек может это взять? Это пузырь огромный, который над народом надувается, и через призму этого пузыря люди смотрят, но, в конце концов, он лопнет", - возмутилась Нина Матвиенко.
Также певица выразила надежду, что в Украине появится достойный лидер, который и спасет страну.

Немає коментарів:

Дописати коментар