- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

У Дніпрі пройшов тарифний протест

Сьогодні, 11 листопада 2016 року в Дніпрі представники Всеукраїнської незалежної профспілки «Захист праці» провели свою акцію протеста проти невиплат заробітної плати та грабіжницьких тарифів в сфері житлово-комунальних послуг.


В акції прийняло участь з півсотні осіб.
На мітингу була проголошена та одностайно затверджена відповідна резолюція, з вимогою зниження тарифів та своєчасної виплати заробітних плат, адресована депутатам всіх рівнів.
Більше подробиць у фоторепортажі та відеозвіті.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар