- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 4 листопада 2016 р.

Філатов обклав (б)уями жОПОблоківський «сходняк» (ненормативна лексика)

Недомер Філатов вчергове відзначився на сторінках соціальної мережі Фейсбук. Цього разу патріот власної кишені нецензурними висловлюваннями обрушився на вердикт комісії з етики Дніпроміськради, про початок процедури відкликання його з відповідної посади.
«"Оппы" перешли в атаку. На депутатской комиссии по "этике и погрузке дыма с покраской облаков", которую они контролируют, приняли решение "требовать отзыва Филатова с поста мэра".

Почему? Потому, что позволяет себе крепкое словечко в фейсбуке. И не только.
Послушайте, меня, мрази.
Да, я глубоко ненавижу вас. Вас, тварей, приведших в страну войну. Вас, врущих и ворующих. Разграбивших мой город. Легших под "донецких с криворожскими". Вас - поганых политических проституток, которые не держат слова. Вас - подонков, которые обманывают десятилетиями несчастных стариков и эксплуатирующих мифы о "дружбе народов". Вас - пятую колонну агрессора.
Да, я глубоко презираю иуд и предателей, которые примкнули к вам. Всех этих погребовых и лыгиных, хозиных и старооскольцевых. Больных нарциссов, готовых продать мать и Родину за тридцать серебренников.
...
И, да.
Идите на @уй.
...
Я буду с вами, тварями, воевать до последнего патрона.
Р.S. Можете рассмотреть этот текст на следующей комиссии по этике.» - розставив крапки над «Ї» рейдеронедомер Філатов, який іще майже рік тому у міськраді створював «ширку» скуповуючи жОПОблоківстких тушок, а потім оточив себе різноригівською наволоччю, в якості своїх заступників.

Ось такий він борцун із ригобандою "до последнего патрона",- чесний хер віддекомунізденого рейдерами Дніпра

Немає коментарів:

Опублікувати коментар