- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 22 листопада 2016 р.

Бандити на сторожі місцевої влади: хто залякав місто Дніпро

Річниця майдану не тільки в Києві, адже в листопаді народні протести почалися у багатьох містах країни. І розігнати їх намагались за допомогою тітушок та арматури не лише у Києві. Одним з найжорстокіших був розгін Майдану в Дніпрі - там тітушки проламали голови майже сотні євромайданівців. Дехто залишився калікою і на сьогодні.

Майже нікого вже не дивує, що нікого не засудили. “Гроші” провели розслідування і дізнались шокуючі факти: один з керівників банди тітушок трирічної давнини став наближеною особою мера Дніпра Бориса Філатова. Дізнайтесь більше подробиць у сюжеті.

Немає коментарів:

Дописати коментар