- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 13 вересня 2016 р.

Мер Дніпра образив українців: Соцмережі вибухнули обуренням

Мер Дніпра Борис Філатов вразив користувачів соцмереж своєю грубою відповіддю на питання городянина про шкільні підручники. Про це написала політолог Тетяна Лупова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.


"Мер Дніпра матом запропонував батькам самим купувати дітям підручники", — повідомила вона, опублікувавши скріншот листування Філатова з одним з жителів міста.
"Але, б**дь, можна починати відучувати жити на шару?" — грубо цікавиться Філатову дніпрянина, який, судячи з усього, поскаржився на брак підручників у школах.
"Вам важко власній дитині підручники купити?", — запитує мер Дніпра.


Борис Філатов повідомив, що проблеми з підручниками у місті через те, що сильно завантажена друкарня.
Пост зі скріншотом Філатова зібрав понад 1,3 тисяч лайків і близько 650 перепостів.
"Паритетно", "Ганьба меру мільйонерові", "Освіта — бренд, який зобов'язана розвивати країна", "Борис такий душка, бл**ь", "Друкарня завантажена друкуванням бабла", "Без мата не можна — тоді запідозрять, що не мачо", ""Досить жити на шару!" Це навіть крутіше, ніж "жити по новому!", "Відповідь на п'ятірочку. Не платите податки цій державі - купіть своєму чаду підручники", "Мера на мило", — обурюються користувачі Facebook.
Як повідомляли Патріоти України, раніше мер Дніпра Борис Філатов порадував користувачів соціальних мереж звісткою про те, що місто розриває побратимські стосунки з російськими містами.


Немає коментарів:

Дописати коментар