- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 30 вересня 2016 р.

Филатов прокомментировал свою многократную прибавку к жалованию

Городской голова Днепра Борис Филатов считает, что чиновники должны получать достойную заработную плату, за которую с них будет, за что спрашивать, а не те копейки, которые начислялись им до этого.
Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»
По словам градоначальника, за 2,5 тыс. грн люди будут только делать вид, что работа им нравится. А повышение зарплат в 6-8 раз он объяснил тем, что пришлось отталкиваться от окладов, которые устанавливает Правительство.

Также Филатов напомним, что свое жалование (теперь это будет около 36 тыс. грн. – ред.) он, как и прежде, намерен перечислять на благотворительные цели.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар