- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 21 вересня 2016 р.

Суд запретил горсовету Днепра демонтировать киоски

20 сентября судом Шевченковского района Днепра было принято решение о запрете демонтажа временных сооружений членов ОО «Самозащита предпринимателей».
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу организации.


«Вчера 20.09. в Шевченковском районном суде г. Днепр состоялось первое заседание по иску ОО «Самозащита предпринимателей» к городскому совету г. Днепр и КП «Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещения внешней рекламы».  Судом Шевченковского района с целью обеспечения иска было принято решение о запрете демонтажа временных сооружений членов нашей организации», - говорится в заявлении общественников.

Немає коментарів:

Дописати коментар