- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 28 червня 2016 р.

Кабмин втихаря поднимает цену и на электрику с 1 июля

В Украине Национальная комиссия, которая занимается государственным регулированием в сфере энергетики и коммунальных услуг, с 1 июля повысила оптово-рыночную цену электроэнергии для промышленности до 1,358 гривен.
Об этом на своей странице в Facebook рассказал бывший член НКРЭКП Андрей Герус.

“После введения Роттердамской формулы определения оптово-рыночной цены (ОРЦ), она возросла: с 1 мая с 1,178 грн до 1,237грн (+ 5%), с 1 июля до 1,280 грн, с 1 октября до 1,319 грн. То есть суммарно +12%. Это означало ожидаемый рост тарифа для промышленности около +15%… Теперь: с 1 июля – 1,358 грн, с 1 октября – 1,490 грн. То есть, суммарно +26% к апрельской ОРЦ, которая уже тогда была на 20%-30% выше европейских цен. Теперь это означает, что рост для промышленности будет не 15%, а, пожалуй, все 30%”, – рассказал он.


Немає коментарів:

Дописати коментар