- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 31 травня 2016 р.

«Заберите у дурака фейсбук»: Филатов жестко отреагировал на обвинения Вилкула


На своей странице в социальной сети «Фейсбук» Борис Филатов жестко отреагировал на обвинения в «системном терроризме» представителей от партии «Укроп» с боку народного депутата от Оппоблока Александра Вилкула.


«Ты начинаешь свой трудовой путь в ЕЭСУ у Юлии Тимошенко. Подаешь надежды. Работаешь директором предприятия. Становишься упешным менеджером. Показываешь результаты. Делаешь карьеру. Идешь в политику. Выбиваешься в губернаторы.
У тебя все получается хорошо. Ты - молодой, инициативный и трудосопособный.
Но твоя основная проблема, что в душе - ты мразь. Закомплексованная, истеричная, самовлюбленная мразь.
А потом твоя карьера идет под откос.
От тебя отворачиваются самые близкие.
А в конце ты сходишь с ума.
Итог печален.
Но неизбежен.
...

Заберите у дурака фейсбук» - пишет Филатов.

Немає коментарів:

Дописати коментар