- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 15 травня 2016 р.

В МЕРЕЖІ З'ЯВИЛИСЯ МОБІЛЬНІ НОМЕРИ НАРДЕПІВ

Команді хакерів «Спрут» вдалося отримати величезну базу даних із іменами та контактами українських політиків, зокрема, членів фракції партії «Блок Петра Порошенка». Про це пише ІА «News Front».

«Ми наближаємо українську владу до народу – тепер ви можете особисто зателефонувати народним обранцям і поставити їм запитання, які вас цікавлять. До речі, в списку є син Петра Порошенка – Порошенко Олексій Петрович», – пишуть хакери.

Немає коментарів:

Дописати коментар