- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 11 травня 2016 р.

За що я загинув?За що я загинув???? Скажи, шоколадний батон і твоя вся кремлівська свита на банковій. ,Херштабах, сбу, генпрокуратурах.....за, що я загинув??? Наприкінці травня 2014 року я загинув під Волновахою, аби вже в червні наш Головнокомандувач надав наказ про одностороннє припинення вогню.

Я загинув в Зеленопіллі, аби СБУ за викуп відпускала заколотників? Я загинув під Щастям, аби Геннадій Москаль мав заробіток з контрабанди? Неподалік Амвросіївки осколок перебив мені артерію, щоб за півтора місяці могли відбутися переговори у Мінську? Після катувань мене розстріляли у підвалі сєпарів і я радо пішов на смерть заради того, щоби взимку 14-15 років моїм побратимам забороняли використовувати артилерію? Я похоронений під завалами Донецького аеропорту, аби в лютому 2015 року відбувся Мінськ-2? Я згорів у “бетері” під Дебальцевим, аби зустрічі у Мінську стали регулярними та на них Україну представляли Кучма та Медведчук? Я загинув при взяті села Широкине, бо дуже хотів бачити там демілітаризовану зону...? Я загинув за особливий статус Донбассу? Я помер за зміни до Конституції? Я пожертвував собою заради запропонованої нашим Президентом “програми децентралізації”? Я назавжди залишив дружину та дітей задля чергового відведення озброєння? Мене було вбито під час перемир'я!!! Я пішов на війну і я воював там не за перемогу, а за поразку (?), не за звільнення або приєднання земель, а за їхню здачу (?), не за здобуття незалежності чи збільшення геополітичної ваги, а за обмеження власного суверенітету (?), не за славетні сторінки в історії, а за ганьбу (?), якої та сама історія ще не знала. Я загинув за те, щоб "мирний план" імплементувався й надалі? Я загинув за те, щоб мої близькі та друзі не могли знайти відповідь на питання мого сина: "За що загинув мій батько?"


Джерело: Фейсбук

Немає коментарів:

Дописати коментар