- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

АНТИФІЛАТОВСЬКІ ПРОТЕСТИ – НАЙБЛИЖЧА ПЕРСПЕКТИВА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА? (відео і фото)

Согодні, 15 квітня 2016 року в Дніпропетровську, під стінами будівлі Дніпропетровської міської ради, після пікетування Обласної прокуратури (13.04.2016 – ред..), відбулася анонсована акція протесту підприємців - представників малого бізнесу. Акцію також підтримали підприємці Павлограда, Новомосковська та Дніпродзержинська.

Учасники протесту скаржилися на нецивілізований спосіб вирішення питань демонтажу малих архітектурних форм (МАФів), який наразі відбувається у місті під керівництвом нових керманичів КП «Благоустрій».
Врешті-решт мітингарі одностайно ухвалили резолюцію-звернення до Філатова та пообіцяли повернутися з протестом за десять днів.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

 Самоорганізація населення задля протистояння (в законний спосіб) свавіллю чиновників, детально на сторінці:


Немає коментарів:

Дописати коментар