- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 18 лютого 2016 р.

"Відвойований" Корбаном дніпропетровський госпіталь знов "дерибанять"

Про це "Днепру вечернему" повідомив начальник Дніпропетровського військового госпіталю Андрій Рильський, передає Depo.Дніпро.

"У 2007 році Міністерством оборони було прийнято рішення про продаж половини будівель госпіталю приватним фірмам. 

У результаті було продано все… а коли почалася антитерористична операція, громадськість встала на захист госпіталю, і нові власники наших приміщень погодилися почекати. Незабаром Міністерство оборони і Фонд держмайна подали до Дніпропетровського господарського суду позов з вимогою повернути госпіталь у власність держави. Цей суд, а потім і апеляційний суд їх позов задовольнили", - розсказав Рильський.
Однак днями стало відомо, що Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави і направив справу на перегляд до судів нижчої інстанції.
"А це значить, що всі позитивні рішення з нашого питання скасовані і всі будівлі госпіталю, як і раніше, належать не державі, а приватним особам, які в будь-який час можуть пред'явити на них права. А в цей час в госпіталь щодня продовжують надходити близько 20 поранених, травмованих і хворих", - додав він.
Відомо, що громадські активісти збираються звертатися з петицією до Президента України.
Нагадаємо, що у листопаді 2015 року Геннадій Корбан повідомив історію цього питання: "Госпіталь потрапив у власність російського "ВТБ Банку" - його продали в неправильний спосіб. Пам'ятаю, як ВТБ-банк намагався вилучити госпіталь як заставне майно - якраз у момент, коли почали привозити поранених".
Дніпропетровський Апеляційний суд постановив повернути військовий госпіталь у власність держави: більш 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста.


Немає коментарів:

Дописати коментар