- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 16 лютого 2016 р.

«Геть прем’єра-мародера!» - антиурядовий мітинг у Дніпропетровську

Сьогодні, 16 лютого 2016 року в Січеславі (Дніпропетровську) на майданчику, поруч із вкраденою власністю Територіальної громади міста, комунальною установою «Адміністративне управління Дніпропетровської обласної ради», створеної Дніпрооблрадою VI скликання та переданою в оренду Дніпропетровській обласній раді (самим собі) та Дніпропетровській державній адміністрації за 1 (одну) гривню на рік, а також у безпосередній близькості до колишнього Будинку політпросвіти (який видно з вікон обох чесно орендованих будівель ОДА і ОР), вкраденого у громади Корбаном і Ко відбувся мітинг на підтримку відставки уряду-геноциду Яценюка.

Акція була ініційована осередком ВО «Свобода» у Дніпропетровській області і підтримана громадськими організаціями, активістами та небайдужими містянами.
Як зазначив у своїй промові голова міського осередку «Свободи» Максим Дорофеєв, дана акція проводиться на підтримку подібної за змістом акції, яка одночасно розпочалася і проходить під будівлею Верховної ради України.
Учасники акції скандували: «Авакова-собаку повісим на гілляку!», «Геть прем’єра-мародера!» «Уряд у відставку!» та «Геть яценюка!». В кінці мітингу учасники заходу одностайно підтримали резолюцію мітингу про відставку уряду Яценюка та передали відповідну петицію-вимогу голові Обласної державної адміністрації Валентину Резніченку.

Більше деталей у фоторепортажі та відеозвіті.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Як воно було торік:

«ОЛІГАРХІВ ГЕТЬ ВІД ВЛАДИ!»: МАРШ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ у ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

МАРШ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ у ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ 4-го квітня


Січеславські активісти «зняли» розгляд антинародних проектів зпорядку денного чергової сесії міськради


Немає коментарів:

Дописати коментар