- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 16 лютого 2016 р.

Вілкул звинуватив Філатова у підкупі «тушок»

Народний депутат України Олександр Вілкул на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив, що наразі міський голова міста Дніпропетровська Борис Філатов намагається знайти «тушок» серед представників фракцій Опозиційного блоку, Громадської сили та БПП у Дніпропетровській міській раді.

Про це повідомляє «Січеслав інфо».


У повідомленні йдеться, що базові умови є наступними: 500 тис. грн. виплачують одразу і потім по 200 тис. грн., щомісяця.

Немає коментарів:

Дописати коментар