- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 10 лютого 2016 р.

Філатов розпорядився знести 46 комуністичних символів (документ)

Голова Дніпропетровської міськради Борис Філатов розпорядився (№34-р від 29.01.2016) демонтувати 46 комуністичних символів, більшість з них – це меморіальні таблички.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".
Згідно з додатками до документа, пам'ятники і меморіальні знаки, які вже зняті з балансу, повинні бути знесені, а ті, що ще значаться на балансі підприємств і організацій, підлягають зняттю з балансу і також повинні бути демонтовані. Підприємствам некомунальної форми власності також рекомендовано прибрати будь-яку радянську символіку, що підпадає під дію закону про декомунізацію. 

Де зберігатимуть всі демонтовані символи, поки не повідомляється, але відповідальним за вибір тимчасового місця (до вирішення питання постійного місця їхнього зберігання) призначений керуючий департамента комунального господарсва Михайло Лисенко.

За подальший благоустрій місць, де стояли демонтовані символи, відповідатимуть установи, на чиєму балансі вони значилися.

Немає коментарів:

Дописати коментар