- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 4 грудня 2015 р.

РЕЙДЕР-ШОУ: ПРОДОВЖЕННЯ (друге пленарне засідання першої сесії Дніпроміськради – відео, фото та заява «Опоблоку»)

Друге пленарне засідання першої чергової сесії органу з назвою «Дніпропетровська міська рада» VII скликання закінчилося нерозпочавшись із-за відсутності кворума, який, дозволяє проведення подібних заходів. Із 64 депутатів і міського голови в залі зареєструвались 30 обранців на чолі з головою.

Цього разу на засідання не з’явились фракції політичних партій «Опозиційний блок» та «Громадська сила», а також по одному депутату від БПП та «Самопомочі».


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко


Днепропетровский "Оппоблок" сделал заявление о своем отсутствии на сессии горсовета
"Оппозиционный блок" будет принимать участие в заседаниях Днепропетровского горсовета только тогда, когда Борис Филатов сложит мандат народного депутата Украины.
Об этом заявила глава фракции Оппозиционного блока в Днепропетровском горсовете Наталья Начарьян, пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу политсилы.
«Оппозиционный блок не будет принимать участие в заседаниях горсовета, легитимность которых находится под сомнением в связи с тем, что мэр города Борис Филатов имеет второй представительский мандат – народного депутата Верховной Рады. Из-за этого решения сессии могут быть оспорены.
Как только Борис Филатов сложит полномочия народного депутата Украины, фракция Оппозиционного блока будет принимать участие в работе Днепропетровского горсовета», - сказала Начарьян.
Напомним, формально нардепы еще не проголосовали за сложение мандата по заявлению Филатова, возможность это сделать у них предоставится не ранее ближайшего пленарного заседания, которое состоится 8 декабря. При этом новоизбранный мэр Днепропетровска уже вступил в свои полномочия, против чего выступили три политсилы, покинувшие сессию горсовета во время принятия присяги Борисом Филатовым.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар