- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 22 квітня 2015 р.

В Дніпропетровську по-звірячому побили волонтера

Вчора в Дніпропетровську прямо біля власного будинку була по-звірячому побита волонтер, член правозахисної групи «Січ», Наталя Борнякова.
Біля 20:00, коли Наталя йшла до свого будинку (на жилмассиві Придніпровськ) від зупинки громадського тарнспорту на неї налетіло троє невідомих молодиків, вдарили у сонячне сплетіння та, миттєво відтягнувши у темний закуток, почали наносити кулаками і ногами по обличчю та в тулуб. Також по попереднім данним Наталю могли бити і палкою чи арматурою – зараз жінка лише зняла побої та звернулася з відповідною заявою в міліцію.

При цьому молодики, б’ючи жінку, чітко викрикували: «Это тебе укропская бендеровка! Если ты думаешь, что в этом городе тебе будет лучше, то тебе это только кажется».
Таким чином, молодики явно були проінформовані про діяльність Наталі, яка переїхала в Дніпропетровська з окупованих териорій після того, як під час Іловайської трагедії, приховала від російської армії та проросійських бойовиків у себе вдома у райцентрі Старобешево двох бійців 39-го територіального батальйону, через що потрапила у полон до «ДНР» - https://www.youtube.com/watch?v=JZWmOj8vGMA. З полону її та її дітей було звільнено та евакуйовано в Дніпропетровськ у результаті цілої спецоперації. Вже в Дніпропетровську Наталя Бортнякова, у якої на окупованій території лишились родичі, займалася волонтерством та правозахисною діяльністю.
Голова Ради правозахисної групи «Січ», адвокат Оксана Томчук не має сумніву, що жінку цілеспрямовано вистежували та побили через діяльність правозахисної групи.
«Наталя ніколи не була публічною людиною, зважаючи на те, що на окупованій території у неї рідня. Вона винаймала квартиру в Дніпропетровську, про місце знаходження якої знали лише лічені люди – фактично усі її знайомі у цьому місті, де звя’зків у неї було дуже мало. Однак те, що її підстерігали вдома та те, що їй говорили нападники і те, що вони в неї нічого не забрали з особистих речей, свідчить про те, що її цілеспрямовано вистежували на чиєсь замовлення» - говорить Оксана Томчук.
«Наразі невідомо, чи випадково вона вижила, чи, можливо, перед молодиками не було поставлено задачі її вбити, але ми закликаємо органи знайти виконавців цього злочину та замовників, в наявності яких я не сумніваюсь, враховуючи діяльність нашої правозахисної групи» - говорить Оксана Томчук.
За її словами, правозахисна група «Січ» незручна владі та Президенту особисто тим, що правозахисникам вдалося довести факти катувань щоб вибити «зізнання» із затриманих по «справі Січі» 12 воїнів-добровольців, яких безпідставно звинувачують у причетності до вбивста офіцера СБУ у Волновасі. А наразі правозахисники мають усі підстави стверджувати, що затримані воїни не мають жодного відношення до вбивства офіцера СБУ та утримуються правоохоронцями лише через те, що Президент України Петро Порошенко та голова СБУ Валентин Наливайченко перед усією країною через ЗМІ ще до слідства проголосили їх винними, та обєднали їх у якесь міфічне озброєне злочинне угруповання.
Крім того, правозахисники займаються і веденням резонансної справи активістів дніпропетровського майдану, яких 26 січня під будівлею обласної державної адміністрації жорстоко побили тітушки, яких тодішня влада збирала прямо у будівлі ОДА. Наразі правозахисникам вдалося відкрити кримінальне провадження відносно суддів Бабушкінського райсуду Решетняка та Бібіка, які своїми незаконними рішеннями як на конвеєрі «пакували» побитих до крові людей до СІЗО. Однак наразі доля цих суддів, справ проти них та взагалі усієї справи «26 січня» невідома.
Сама Наталя теж не сумнівається у тому, що напад на неї здійснено через діяльність усієї групи.
«Подібна ситуація стала можливою лише унаслідок спроби реваншу політичних сил, сформованих на основі Партії Регіонів та керівників доби Януковича» - наголосила Оксана Томчук.
Наразі правники звертаються до МВС щоб Наталі було надано захист а справа нападу на неї була поставлена під контроль - «У нас в країні на особливий контроль ставляться вбивства Олега Калашникова та Олеся Бузини та надається захист Олені Бондаренко. Я сподіваюся що для правоохороних органів буде теж справою честі знайти винних у нападі на людину, яка ризикуючи життям, допомогає нашій армії» - наголосила Оксана Томчук.


Даний лист надійшов на електронну пошту редакції: svf2011@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар