- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 30 квітня 2014 р.

Активісти ГО «МАЙДАН СІЧЕСЛАВ» відвідали Жовтневий суд ДніпропетровськаСьогодні 30 квітня 2014 року в ранці представники ГО «Майдан Січеслав» відвідали Жовтневий районний суд в місті Дніпропетровську.


Активісти прийшли підтримати свого побратима правозахисника Віктора Килимника в його справі проти шахрайської змови між приватним підприємцем, який пообіцяв встановити на його лоджії металопластикові вікна, і приватним банком, який перевів позику на рахунок приватного підприємства-виробника. Наразі, банк вимагає гроші у постраждалої сторони (пана Килимника). Більше того, банк без узгодження і попередження почав стягувати гроші з пенсійної картки Віктора Килимника. Як вам, СХЕМА?)))


Сьогоднішнє «засідання» суду, яке проводив суддя Брага Артем Володимирович, чомусь нагадало мені Марлезонський балет, який в першому акті починається з менуету. Менуєт – це той процес, який цементує теперішню систему «влади» і «правосуддя» у відносинах «рабів» цієї системи (її гвинтиків) з їх вищим керівництвом. Це, там, у владних кабінетах вони «няшки», а в стосунках із «чернью» вони дозволяють собі всіляке хамство.


«Засідання» суду відбулося не в залі суду, а в кабінеті (?) судді. Під час  нарад-антрактів «суд» пропонував присутнім полишати приміщення і виходити на вулицю (а, якби в цей момент падав град?). Суддя Брага, за яким з його робочого столу спостерігала статуетка Феміди, перших два акти провів навіть не вдягнув суддівську мантію.


Більше подробиць у відео з Віктором Килимником.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

     А між тим в Січеславі (Дніпропетровську) запрацювали                                                      фонтани

    

Немає коментарів:

Опублікувати коментар