- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 29 квітня 2014 р.

Лист міському голові Дніпропетровська Куліченку І.І. (ВІДЕО)

Під час проведення віче 29 квітня на Європейській площі в Дніпропетровську, координатор ГО «МАЙДАН СІЧЕСЛАВ» Віктор Романенко прочитав листа адресованого міському голові Куліченку Івану Івановичу, який  стосується підвищення ціни на проїзд в місцевих маршрутних таксі.

В чергове, головною вимогою даного звернення є пропозиція прибрати корупційну складову, яка, в свою чергу, суттєво впливає на формування ціноутворення.

Нагадаємо, що підняття ціни на проїзд в місцевих маршрутних таксі міста Дніпропетровська заплановано на середину травня.


Матеріал підготував: Сергій ФіліпенкоНемає коментарів:

Опублікувати коментар