- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 16 лютого 2014 р.

Недільне Народне віче в Січеславі (16.02.2014)

Сьогодні, 16 лютого 2014 року, в Січеславі (Дніпропетровську) відбулося традиційне недільне Народне Віче, яке зібрало приблизно 2000 осіб. На захід завітали Народні депутати України Віталій Кличко, Юрій Михальчишин та Ярослав Гінка, а також представники «Правого сектору» та ВО «Свобода» в Дніпропетровську.
Всі виступаючі наголосили на тому, що боротьба з кримінально-окупаційною владою не скінчилася, вона тільки розпочинається і буде продовжуватися.

Більше деталей в ФОТОРЕПОРТАЖІ (ТУТ) та ВІДЕО:
Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Опублікувати коментар