- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 17 серпня 2013 р.

Кількість прихильників незалежності України зростає


Українська молодь вже й не усвідомлює, що Україна має чи може від когось залежати. Кількість прихильників незалежності України за останні два роки значно збільшилася.

Так, якби референдум про незалежність України проводився в 2013 році, за неї проголосував би 61% громадян. Про це свідчать дані соцопитування, який провели Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка спільно з Центром “Соціальний моніторинг”.

В 2011 році, коли відзначали 20-річчя незалежності, тих, хто голосував би “проти”, виявилося 28%, а тих, хто проголосував би “за”, – 47%, також дуже багато було й тих, хто не визначився.

При цьому в 2013 році напередодні чергової річниці незалежності за неї проголосував би 61% населення – це майже в 1,5 рази більше, ніж два роки тому.

“Характерно, що опитування проводилося серед громадян у віці до 18 років, і для частини молодих людей альтернативи незалежності немає, оскільки вони народилися вже в незалежній країні, і для них це питання звучить як не до кінця зрозуміле”, – зазначила Балакірєва.

Не підтримує незалежність 21% опитаних. Близько 18% вагаються або взагалі не голосували б на такому референдумі – це пасивна частина соціуму, яка вважає, що в країні і без них вирішаться всі питання.

Варто зауважити, що чим комфортніше живеться людям в країні, тим більшою мірою вони готові підтримати країну як таку, а також формування держави.

Всього було опитано 2008 респондентів, що мешкають в усіх областях України, включно з Києвом і АР Крим, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Раніше в українському МЗС заявили, що Україна не може вважатися повноцінною незалежною державою , поки не вирішить свої питання з газом.


Немає коментарів:

Дописати коментар