- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 18 липня 2013 р.

Українці не довіряють ні Верховній Раді, ні Президенту, ні уряду, ні партіям, - опитування


Найбільше довіряють українці церкві та ЗМІ
 Масовим довірою з боку українського суспільства користуються тільки три соціальні інституції, зокрема церква, засоби масової інформації і Збройні сили України.
 Про такі дані дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" та соціологічною службою Центру Разумкова, повідомила директор фонду Ірина Бекешкіна, повідомляє ubr.ua з посиланням на "Подробности".

 "Масовим довірою з боку громадян користуються церква (баланс недовіри становить +50%), ЗМІ (+24,5%) і Збройні сили України (+11%) та трохи переважає довіра у відношенні до громадських організацій (+3%). Усі інші соціальні інституції мають негативний баланс недовіри", - сказала Бекешкіна.

 Вона поінформувала, що "лідером" за цими показниками є Верховна рада України (-60,5%), далі йдуть суди (-56%), політичні партії (-52%), уряд України (-49%), міліція (-47%), банки (-44%), прокуратура (-43%) та Президент України (-43%).

 У той же час Бекешкіна відзначила зростання рівня довіри до громадських організацій у порівнянні з аналогічним опитуванням 2011 року.

 "Тоді все-таки громадяни переважно не довіряли громадським організаціям, а тепер вперше за весь час опитувань довіра до громадських організацій перейшла в плюс. Будь-який політик може позаздрити тому рівню довіри, який зараз мають громадські організації -38 відсотків. Правда, стільки ж має і Кличко, але більше ніхто", - підкреслила Бекешкіна.

 У ході дослідження, яке проводилося з 17 по 22 травня, було опитано 2010 респондентів у віці від 18 років.


Немає коментарів:

Дописати коментар