- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 26 вересня 2016 р.

У Дніпрі відбувся фестиваль «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОСТІР»

24 вересня в Січеславі (Дніпрі), фестивалем, свій перший рік роботи відзначив Центр суспільних ініціатив «Український простір».
В рамках програми фестивалю учасники і гості заходу мали можливість ознайомитись з роботами художників, митців та спробувати себе у ролі народних майстрів, прийнявши участь у різноманітних майстер-класах.


Також, в програмі свята відбулися святковий концерт, Вогняне Шоу та козацькі розваги. Всі бажаючі мали змогу скуштувати смачний козацький куліш та запашний узвар.
Паралельно, в актовій залі, відбувся регіональний громадський форум «Нова Україна», на якому заступник голови Дніпропетровської обласної спілки громадських об’єднань асоціації «Хід» Світлана Шульга розповіла присутнім про основи і шляхи державотворення.
Закінчилося свято, під спів бардівських пісень, в колі, біля ватри.
Більше подробиць у фоторепортажі та відеоблоці.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко 
Немає коментарів:

Дописати коментар