- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 30 серпня 2016 р.

Коли громада «проти» монополістів-шахраїв і «кіндер сюрпризів»

Сьогодні, 30 серпня 2016 року, в Господарському суді Дніпропетровської області відбулося чергове засідання по справі за позовом кіпрської компанії (позивача) «Дніпропетровськгаззбут» до Єлизаветівської сільської ради щодо повернення заборгованості за спожитий газ та надані послуги з транспортування від постачальника до споживача блакитного палива.

Сторону відповідача на даному процесі представляв сільський голова Єлизаветівської сільської ради Голосний Максим Ігорович, який, в свою чергу, заявив, що єлизаветівська територіальна громада не має наміру в важкий для країни час фінансувати офшорні компанії, які сприяють покращенню економіки інших країн, а також їхніх посередників – приватні компанії, які захопили державні монополії України.
Історія питання (тут).
Більше деталей про сьогоднішнє засідання у відеозвіті та фоторепортажі.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко2 коментарі: