- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 24 березня 2016 р.

Корбана приговорили к 1,5 годам тюрьмы условно

Бывшего лидера партии "Украинское объединение патриотов" Геннадия Корбана приговорили к 1,5 годам тюрьмы условно за похищение депутата Верховной Рады, бывшего председателя Государственного агентства земельных ресурсов Сергея Рудика в сентябре 2014 года. Об этом депутат Рады, член президии политсовета партии "Укроп" Андрей Денисенко написал в Facebook, передают Українські Новини.

"Корбан не заключал соглашения с прокуратурой, Корбан заключил соглашение с Рудиком. И ряд влиятельных группировок пытались помешать их примирению", - написал он.
Ранее в СМИ появилась информация, что суд утвердил соглашение о примирении между потерпевшим и обвиняемым и приговорил Корбана к 1,5 годам лишения свободы условно.Немає коментарів:

Опублікувати коментар