- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 24 лютого 2016 р.

Патріотичне виховання „Оріяни”

Всередині лютого зателефонували з міської бібліотеки ім.Свєтловаі запропонували прийняти участь у заході по вшануванню Героїв Небесної Сотні, який мав відбутися у технікумі зварювання і електроніки 23 лютого. у приміщенні бібліотеки технікуму.

Я погодилася і з хвилюванням чекала цієї зустрічі. Найбільше хвилювалася за те, як відносяться до цих подій ті, хто вчора був ще школярем,і можливо не зовсім розумів, що відбувається на Майдані. Але укотре переконалася, що інколи ми недооцінюємо нашу молодь. Усе вони розуміють, а як вони слухали патріотичні вірші про Майдан, про мову, про війну. Я бачила перед собою осмислені, серйозні обличчя і це вселяє велику надію. Усе ми зможемо і усі наші негаразди подолаємо з такими молодими людьми, просто до них потрібно іти і доносити їм усю правду.


ГО "Патріотичне Об*єднання "Оріяна"Немає коментарів:

Дописати коментар