- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 31 січня 2016 р.

Коломойський має повернути 20 мільйонів в бюджет Івано-Франківська – рішення міськрадиВ ході пленарного засідання Івано-Франківської міської ради 28 січня депутати шукали шляхи наповнення бюджету, аби з’явилася змога фінансувати харчування усіх учнів 1-4 класів за кошт казни.

Обранці від “Укропу” та “Самопомочі” наполягали, що на ці цілі варто перекинути кошти, які виділені на утеплення будинків та ремонту доріг.

Натомість мер Руслан Марцінків запропонував варіант додаткового поповнення бюджету. Він нагадав що бізнес-структури, близькі до “Укропу” та “Самопомочі”, винні чимало мільйонів місту.
“Минулого року “Укрнафта”, якою володіє олігарх Ігор Коломойський.. Не сплатила до бюджету 2 мільйони гривень акцизу на продаж бензину на своїх заправках. От цих два мільйони, хочу дати доручення Володимиру Олійнику (лідер фракції “Укроп” – “Галка”), аби провів переговори з Коломойським, заплатив в бюджет — і ми ці два мільйони спрямуємо на харчування дітей. Фракція “Самопоміч” виступає, але “Маодот” (булівельна фірма, близька до лідера обласної “Самопомочі” Тараса Виноградника – “Галка”) має 18 млн грн заборгованості у бюджет щодо пайової участі. Тому давайте проголосуємо, доручимо голові фракції «Самопомочі» забезпечити переговори і сплату у міський бюджет 18 мільйонів, і всі ці кошти спрямуємо на дитяче харчування”, – запропонував міський голова.
За цю пропозицію проголосували 27 обранців. Марцінків також запропонував, аби на наступній сесії керівники цих фракцій доповідатимуть, як відбулися переговори.

Немає коментарів:

Дописати коментар