- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 24 грудня 2015 р.

У квартирі Корбана представники СБУ та ГПУ проводять обшук (відео та фото)

У квартирі лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана представники Генеральної прокуратури і Служби безпеки України проводять обшук.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала керівник прес-служби партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" Євгенія Кравчук.
"Прямо зараз у квартирі Геннадія Корбана в Дніпропетровську відбувається обшук представниками СБУ і Генпрокуратури. Мотиви невідомі. За законом, слідчі дії вночі проводити заборонено", - написала вона.
Вона також зазначила, що на штурм будинку Корбана силовики прибули шістьма автобусами.
"На штурм будинку силовики прибули шістьма автобусами. Виламуючи двері, вони наказали всім лягти на підлогу", - написала Кравчук.
Як повідомляв УНІАН, Корбан був затриманий 31 жовтня у Дніпропетровську. Згодом силовики перевезли його до Києва.
Печерський райсуд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці - до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.
Рішення Печерського райсуду оскаржили і захисники Корбана, і Генпрокуратура. Захист вважає обраний судом запобіжний захід незаконним і необґрунтованим, а ГПУ добивається арешту Корбана.


в


Немає коментарів:

Опублікувати коментар