- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 2 листопада 2015 р.

Війну дніпропетровським чиновникам оголосив… дерев’яний кіоск (фото)

Дерев’яна споруда (мала архітектурна форма) – вершина дерев’яного зодчества часів «сучасної доби» збудована без застосування жодних новітніх технологій, дотримання сучасних санітарно-технічних вимог та урахування правил протипожежної безпеки, в модерно-антирейдерському стилі. Кіоск є справжньою  «перлиною» несанкціонованого  стихійного ринку по вулиці Новокримській у місті Дніпропетровську.


Дана споруда – це вінець, пам’ятник безпорадності і безгосподарності дніпропетровських чиновників та комунальних служб, які, між тим, враховуючи свій власний інтерес, а не інтереси територіальної громади, сприяють встановленню нових рекламних бордів та «стаціонарних» торгівельних кіосків.
Свавілля продовжується…


Фото: Сергій Філіпенко


Немає коментарів:

Дописати коментар