- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Еще 259 новых названий улиц в Днепропетровске

 26 ноября, и.о. мэра Галина Ильинична Булавка подписала распоряжение о переименовании еще 259 топонимов.
Теперь в Днепропетровске появились улицы Ярославны, Андрея Фарба, Сказочная, Ивана Вышенского, Нестора Махно, Волонтерская, Елены Пчелки, Василия Курбаса, Николая Кулиша.

Кроме того, в городе с сегодняшнего дня есть Сичеславская Набережная. А улица Ленинградская, по которой было много споров, отныне называется именем Князя Ярославва Мудрого.
Переименовали и районы. Красногвардейский стал Чечеловским, Бабушкинский — Шевченковским, Кировский теперь Центральный, Ленинский — Новокодакский, Жовтневый — Соборный. 


Немає коментарів:

Дописати коментар