- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 16 березня 2014 р.

ДНІПРОПЕТРОВСЬК: ДВА МІТИНГИ – ДВА ПОЛЮСИ

 У неділю, 16 березня 2014 року, в Дніпропетровську, майже одночасно, відбулися два протилежно полярних мітинги. 
 Перший, був організований організаціями «СОЮЗ СОВЕТСКИХ ОФІЦЕРОВ УКРАИНЫ» та обласною організацією «СОВЕТСКИЙ ЦЕНТР», та розпочався об 11-00 біля театру «Опери і Балету». На мітингу славили «Беркут», згадували ковбасу в 2, 10, а замість Славня України лунав шансонівський «блатняк».

 Другий, рівноцінний за кількістю мітинг, зібрався на центральній площі міста о 12-00. Мітинг був організований координаторами «Майдану-Дніпро». Після мітингу учасники Віче пройшлися ходою до ОДА.

Заходи пройшли і завершилися без провокацій та  сутичок.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

2 коментарі: