- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 8 серпня 2013 р.

Суспільно активні громадяни мають координувати свої дії в єдиній структурі

"Безпосередня демократія"
Політичний пульс України
Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільно активних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.
Солідарна єдність спільноти базується на принципах високої моральності, справедливості, гуманності та мужності її учасників, вірності визначеній меті.
Членство в структурі є нефіксованим.
Інформаційним ресурсом структури є, насамперед, можливості інтернету, а також інші засоби зв'язку, спілкування та координації дій. Загальний моніторинг ситуації в країні забезпечується за ініціативою громадян, котрі самоорганізувалися в осередки народного контролю за будь-якими сферами суспільного життя.

Ефективним методом консолідованої боротьби кожного громадянина за свої права й свободи визнаються переважно форми прямої, безпосередньої демократії. При цьому, використання в середовищі структури інформаційних моделей байесовського типу гарантує можливість оперативно залучатися великій кількості учасників до різних заходів.
До речі, можна очікувати, що вже найближчим часом, у зв'язку з наближенням президентських виборів, реалізовуватимуться й нові політтехнологічні проекти з арсеналу кібервійн та теорії штучних катастроф.

Беручі до уваги політичні, соціально-економічні реалії сьогодення, важливим завданням для реалізації українського шляху побудови громадянського суспільства в Україні визначено необхідність активної участі учасників цієї структури в обговоренні змін до Конституції та способи здійснення контролю за дотриманням законності процедури проведення референдуму із цього питання.
Також, на часі, організація роз'яснювальної роботи серед виборців щодо оцінки програмових засад кандидатів на президентських виборах у 2015 році; забезпечення чесних, прозорих виборів; навчання методів боротьби проти використання адмінресурсу на виборах.
Сучасна чиновницька та політична еліта, психологія якої сформувалася на пріоритетах особистих матеріальних цінностей, неспроможна до поступу для усунення катастрофічної соціальної та правової нерівності між людьми. Це є небезпечним викликом, становлячи загрозу для існування незалежної України.

Тому глибоке усвідомлення цього факту невідворотно змушує громадян державницького світогляду, інтелектуалів нового покоління з нестандартним, конструктивним мисленням – активно діяти, щоб запобігти подіям за "арабським сценарієм", при накопиченні критичної величини потенціалу народного гніву.
Іменем України, як символом віри, надії, кожен громадянин країни захищає свої права й свободу вільної людини.

Іван Хоменко, Харківщина


http://volianarodu.org.ua/uk/Gromadyanske-suspilstvo/Suspilno-aktyvni-gromadyany-maiut-koordynuvaty-svoji-diji-v-yedyniy-strukturi

Немає коментарів:

Дописати коментар