- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 21 грудня 2011 р.

ПОЗА МЕЖАМИ АБСУРДУ (післямова)

Шановні читачі! Перші з вас після ознайомлення з вказаною в заголовку статтею почали задавати наступні питання:
1. Чому подорожчання газу для населення на 30…35% призведе до інфляції розміром понад 15%?
2. Чому таке подорожчання газу збільшить кількість злиднів в Україні на 15%?
Обидва запитання мають багато спільного і тому я не ділитиму відповідь на дві частини. При оцінці обох згаданих в статі параметрів мною були використані дані попереднього зростання ціни на газ для населення в 2010 р. і його наступний вплив на обидва згадані вище параметри. Зростання ціни на газ для населення в 2010 р. на 50% призвело до зростання вартості опалення в багатоповерхівках на 38…42% та в приватному секторі на 50%, що збільшило витрати на опалення житла для кожного українця приблизно на 100…120 грн. щомісяця на протязі 5 місяців року. Додатково щомісячно для кожного українця зросли витрати на приготування їжі на 5 грн. Окрім того майже одночасно подорожчали на 15…25% відсотків інші комунальні послуги. Сумарно кожен українець щомісяця втратив понад 120 грн.
Подорожчання вартості газу та водопостачання в сільській місцевості викликало відповідне подорожчання продуктів харчування, які в 2010 р. подорожчали в середньому на 20..25%. За офіційною статистикою інфляція в 2010 р. складала 9,8%. При її розрахунку враховувалась середня заробітна плата та положення про те, що комунальні послуги не повинні перевищувати для працюючих 15% та непрацездатних - 10% від доходу. За такими оцінками майже всі пенсіонери, що мають пенсію до 1000 грн. на місяць, кількість яких в Україні на той період сягала 60% від 13,8 млн. або 8,28 млн., мали отримувати субсидію. Зважаючи на те, що сім’ї пенсіонерів складаються в середньому з двох чоловік, субсидію мали призначити не менш як 4 млн. чол.
Крім них мали отримувати субсидію сім’ї працюючих з рівноцінною зарплатою та безробітних, яких в країні налічувалось близько 3 млн., тобто ще не менш 1 млн. чол., тому, що середньостатистична незаможна сім'я складає 3 чоловіка. Фактично субсидію отримувало близько 1 млн., що призвело до зростання кількості злиднів, яка за даними ООН зросла на 19% з 60% до 79%. З урахуванням вище викладеного, враховуючи, що за оцінками ООН в Україні мешкає 79% злиднів, без перебільшення є підстави вважати, що інфляція та зростання кількості злиднів складають приблизно 50% відсотків від зростання цін на газ для населення. При цьому хочу підкреслити, що мій прогноз базується на офіційній статистиці. Народний депутат Сергій Соболєв стверджує, що інфляція в 2010 р. досягла 42%. Відштовхуючись від цієї цифри, прогноз на наслідки від можливого зростання ціни на газ для населення буде більш песимістичним.
Леонід Тартасюк, інженер та винахідник

ДЖЕРЕЛО: LELEKA NEWS

Немає коментарів:

Дописати коментар