- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 13 вересня 2016 р.

Украинцев готовят к шокирующему росту тарифов на электроэнергию

Тарифы на передачу электроэнергии с 1 января 2017 году в Украине могут вырасти в два раза после введения стимулирующего регулирования (RAB-ред.). Об этом сегодня в ходе пресс-конференции сообщил временно исполняющий обязанности главы НЭК "Укрэнерго" Всеволод Ковальчук, передают Подробности.

"Тариф может увеличиться в два раза, по предварительным оценкам. Сейчас 7 коп. за кВт/ч, а будет 14-15 коп. за кВт/ч как минимум", - сказал он ().
При этом, по словам Ковальчука, "Укрэнерго" попытается применить понижающие коэффициенты с целью оптимизации тарифа.
Напомним, в Украине с 1 сентября тарифы на электроэнергию уже повысились.

Немає коментарів:

Дописати коментар